White Chocolate Covered ziaren kawy dla smakoszy Z Kostaryka

Latte Kawa z niespodzianką! Cafe Britt 100% smakoszy Kostaryki ziarna kawy espresso są starannie palone i delikatnie zanurzone w maśle biały kakao

czekolada. Nasza kawa jest kuszący zapach i konsystencję chrupiąceuzupełniają miękkie białe smaku czekoladowym na kojący uczucie, które utrzymuje się w podniebienie.
Najbardziej pomocne klienta recenzje 1 z 1 osób uznało pzskonserwy.pl tę recenzję za pomocną. Zanurz się i kupić ten!! E.

Hemi prostu zacząłem

jeść tych czekoladzie ziaren kawy. Więc pomyślałem sobie: „Hej, jak opakowania tekturowe White Chocolate, zobaczymy, czy istnieje jakakolwiek na Amazon, że mogę spróbować.” Wziąłem więc kazał im szansę i po prostu je kocham.

Mieszkam i pracuję za granicą i

miał w zapasie wysłane do mnie w APO adres. Aby przybył szybko bez uszkodzeń. Powrót do tych fasoli ……. Jeśli http://prawo-polska.pl/ masz stara the Dark and Chocolate Milk objęte tymi jak byłem, to będzie to wielka zmiana w dużej przekąskę. Są doskonałym smakiem i dał mi i dodał kofeiny doładowania.

Nadzieję,

że pomoże swojej decyzji … KUP TERAZ torbie

lub dwa …. Wiem, że będzie! 🙂 apartamenty w Szczawnicy Zobacz wszystkie 1 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 10089 w spożywczy i marki Gourmet Food: Składniki Britt Cafe: Espresso

palonych ziaren kawy i biała

czekolada (cukier, masło kakaowe, lecytyna, wanilia, mleko w proszku). Funkcje Latte z niespodzianką! 100% Costa fasola Rico smakosz kawy pokryte kremowym z białą czekoladą. Artisan wykonane z najczystszego czekolady: bez konserwantów. Pakiety w specjalnej torebce, aby zapewnić świeżość. 6 miesięcy przydatności do

spożycia. Fresh z Kostaryki Waga: 6 uncji (170 gram).

Zastrzeżenia prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej.

Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek

przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.

Comments are closed.